Jawel ik ben een geluksvogel, want een keer per jaar organiseert mijn uitgeverij een heuse VAN BOVEN TIENDAAGSE.
Het houdt in dat een aantal van mijn boeken (Home Made en Etenstijd!) 10 dagen lang in prijs worden verlaagd, ik op boekhandelflitsbezoek ga in wel 8 boekhandels in Nederland, ik ook nog een interview geef en signeer op de Libelle & Margriet ZOMERWEEK op 24 mei, ik iets leuks ga doen bij boekhandel De Vries in Haarlem (datum volgt) én ik een live talk ga doen hier op Substack (datum volgt!).
De tiendaagse is van 16 tm 25 mei – zie ik jullie ergens hieronder?
De lijst met leuke events wordt nog aangepast, ik zal hem ook straks op mijn website delen, en op good old Instagram. Maar lezers van de hub hebben altijd first dips.
AGENDA BOEKHANDELFLITSBEZOEKEN
Iedereen die langskomt krijgt ook nog een leuk kleinigheidje dat ik samen met de uitgeverij heb samengesteld.
17 mei – Noord Holland
12.00 – 12.45 : Boekhandel Het Leesteken, Purmerend
13.15 -14.00 : Boekhandel Stumpel, Hoorn
14.30- 15.15 : Boekhandel Plukker, Schagen
15.45 – 16.30 : Boekhandel Thomas, Bergen
25 mei – Zuid Holland
12.00 – 12.45 : Boekhandel & Cultuur café, Noordwijk
13.30 -14.15 : Boekhandel Paagman, Delft
14.45-15.30 : Boekhandel Maximus, Rotterdam
15.45-16.30 : Boekhandel Donner, Rotterdam
De agenda wordt door mijn uitgever Nijgh Cuisine ism de boekhandels gemaakt. Ik weet dat er in Limburg of Groningen ook mensen wonen, en die zijn bijvoorbeeld vorige keer aan de beurt geweest. (Jullie schrijven altijd heel teleurgesteld dat ik niet in jullie buurt kom, maar ja ik heb nu eenmaal geen hulpsinterklazen XXX).
Volgende keer doen we weer een ander deel van Nederland, beloofd!